KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965319

nr 1496 5319

Per Englund

(1905-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Per Englund, svensk målare född 1905, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 19:44:40

11/10 18:54:58 1      100 kr
17/10 19:37:14 2      Vinnande bud

Per Englund

Läs mer om Per Englund